Skipark Praha

O Skiparku

SkiPark Praha je venkovní lyžařská dráha s technickým sněhem, která poskytuje dětem i dospělým možnost lyžovat v Praze. Projekt Skipark Praha navazuje na pětiletý projekt ve Velké Chuchli. K dispozici je půjčovna běžkařského vybavení a možnost využít zkušených instruktorů. Zasněžovat se začíná, jakmile to přírodní podmínky dovolí. Pražským školám poskytujeme v dopoledních hodinách instruktory a běžkařské vybavení zdarma.

Okruh je otevřen každodenně pro veřejnost i školy (více v sekci Pro školy). Ve Ski parku je osvětlení, které umožní využívat lyžařský areál i v odpoledních a večerních hodnách.

 


 

Provozní doba

PO – NE 8.00 – 21.00

 

Kde nás najdete

Skipark Praha naleznete na prostranství před oborou Hvězda na Praze 6 – Vypichu.  Zázemí Skiparku a půjčovna jsou vedle dětského dopravního hřiště v ulici Na Vypichu. Mapa »

 

Vybavení

Skipark je vybaven zázemím, kde najdete půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařskou školu, WC a provizorní převlékárnu. Za věci zde odložené neručíme. Šatnu ani sprchy ve Skiparku nemáme k dispozici. Připravujeme možnost občerstvení ve stanu, který je součástí zázemí Skiparku.

 

Doprava

Do Skiparku Praha můžete přijet autem (parkování v ulicích v okolí) nebo pohodlně městskou hromadnou dopravou. Nejblížší zastávkou metra jsou Petřiny (trasa A), odkud lze do Skiparku dojít pěšky (cca 500m), nebo pokračovat autobusovými linkami 164, 168, 191 do zastávky Vypich. Do Skiparku se dostanete rovněž ze zastávky metra Nemocnice Motol (trasa A) a dále autobusovými linkami 174, 180, 184 do zastávky Vypich. Využít lze i autobusovou linku 191 ze zastávky Na Knížecí na Smíchově, nebo tramvajové linky 22 a 25 a vystoupit na zastávce Vypich.

 

Bližší informace na tel. +420 608 303 496

 

 

img img img img img img