Skipark Praha

NOVINKY

19.01. 2018 Aktuální teplota na stránkách

Aktuální teplotu ve Skiparku Praha je možné nyní sledovat na našich webových stránkách. A můžete se jí, společně s námi, zkusit srazit alespoň na -4°C, což je teplota, od které můžeme začít efektivně zasněžovat.

15.01. 2018 Generální zkouška zasněžování

Dnes na Vypichu proběhla generální zkouška celého zasněžovacího systému. Dostatečný mráz na zasněžování ale zatím bohužel není.

27.12. 2017 Spuštěny webové stránky Skiparku Praha

Spustili jsme nové webové stránky Skiparku Praha, kde naleznete všechny důležité informace, zejména pak aktuální informace o provozu skiparku, kvalitě okruhu a plánovaných akcích. Pracujeme na zprovoznění webkamery s živým přenosem a online teploměru.

17.12. 2017 Dorazila sněžná děla!

Koncem minulého týdne byla pro Skipark Praha na Vypichu přímo z továrny v Itálii dovezena dvě kvalitní sněhová děla. V pátek 15.12. byl následně celý systém zapojen a otestován. Čeká nás ještě doladění technických detailů a příprava zázemí. S příchodem mrazů ale budeme připraveni vyrábět první sníh.

11.12. 2017 Letos se bude lyžovat na Vypichu u obory Hvězda

Na základě rozhodnutí Rady hl.m. Praha bylo rozhodnuto o podpoře projektu Skipark Praha na Vypichu – Praha 6, který navazuje na šest úspěšných ročníků Skiparku Chuchle. Za pomoc při realizaci šesti ročníků Skipark Chuchle děkujeme dostihovému závodišti ve Velké Chuchli a podpoře Prahy 5. Skipark Praha je podporován Prahou sportovní a doufáme, že dík lepším lokálním klimatickým podmínkám nabídneme lyžařský okruh pro všechny milovníky běžeckého lyžování.

img img img img img img